+90 (533) 594 07 07

Hizmetlerimiz

Poligon İzmir olarak, silah tutkunlarına özel geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Profesyonel eğitmen kadromuz ve modern tesislerimizle, müşterilerimize en güvenli ve etkili atış deneyimini yaşatmayı amaçlıyoruz.

Müsabakalar

Müsabakalar

Poligon İzmir, heyecan verici ve rekabet dolu sportif müsabakalarıyla silah tutkunlarına unutulmaz deneyimler sunuyor.

Silah Ruhsatı

Silah Ruhsatı

Silah ruhsatı alım sürecinizde rehberlik ediyor ve gerekli bilgileri sağlıyoruz. Hukuki konularda profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Atış Eğitimi

Atış Eğitimi

Temel eğitimlerden başlayarak, ileri seviye taktiklere kadar geniş bir programla becerilerinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Silah Aksesuar Satış

Silah Aksesuar Satış

Mağazamızda çeşitli kaliteli silah aksesuarları bulunmaktadır. En yeni teknoloji ve tasarımları sizinle buluşturuyoruz.

Silah & Tüfek Bakımı

Silah & Tüfek Bakımı

Silahlarınızın bakım ve onarımlarını titizlikle gerçekleştirir. Silahlarınızın her zaman güvenilir ve etkili olmasını sağlamak için buradayız.

Kapalı Poligon

Kapalı Poligon

Modern tasarımımız ve güvenlik önlemlerimizle donatılmış poligonumuzda, silahlarla güvenli ve keyifli atış deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fiyatlarımız

Poligon İzmir, silah tutkunlarına özel tasarlanmış hizmetlerini uygun ve şeffaf fiyatlandırmalarla sunar. Atış eğitimlerinden, silah bakımına, airsoft etkinliklerinden sportif müsabakalara kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetleri, bütçenize uygun seçeneklerle keşfedin. Güvenlik ve kaliteden ödün vermeden, Poligon İzmir’de unutulmaz bir deneyimi uygun fiyatlarla yaşayın.

Atıcılık

Fiyatlarımız Mermi Çapına Göredir.

Kulvar Kiralama

500₺

/ Yarım Saat

Poligon İzmir’de yarım saatlik kiralama hizmetimizle, silah tutkunlarına kısa süreliğine de olsa unutulmaz bir atış deneyimi yaşama fırsatı sunuyoruz. Profesyonel ekipmanlar ve güvenli poligon ortamında, yarım saatlik kiralama ile atış becerilerinizi geliştirin. Uygun fiyatlarımızla, kısa süreliğine de olsa Poligon İzmir’in atmosferinde keyifli vakit geçirin.

Her detayı düşünülerek tasarlanmış kapalı atış poligonumuz, en gelişmiş teknoloji ile donatılmış olup, tüm ses ve gürültüyü hapseden akustik yalıtımıyla sizi dış dünyanın karmaşasından izole eder.

Hizmetler

İletişim

Telefon

+90 (533) 594 07 07

E-Mail

info@poligonizmir.com.tr

Konumumuz

Çınarköy mah. Çınarköy cad. No: 9/B Kemalpaşa / İzmir

© 2024 Goat  | Poligon İzmir. Tüm Hakları Saklıdır.